links-brainwave

Mám zájem o podobné řešení
Potřebujete více informací ?
739 913 656


Můžete nám také napsat vzkaz.
Termoprádlo CALMA

Termoprádlo CALMA


Naším hlavním cílem je zaměřit se ve spolupráci s profesionály ve svém oboru na jednotlivé segmenty využití funkčního prádla. Ať už jde o různá sportovní odvětví nebo zájmové a pracovní činnosti. V našem sortimentu najdete speciální edice Termo ponožky | Pánské termoprádlo určené pro motorkáře, hokejisty, rybáře, myslivce horolezce a další.

Termoprádlo CALMA. se také zabývá speciální zakázkovou výrobou zákazníkům na míru. Jde především o výrobu firemním klientům z různých odvětví. Naši technologové jsou na základě svých zkušeností schopni přizpůsobit materiály a střihy různorodým požadavkům a pracovním podmínkám.

Moderní a luxusní židle

Moderní a luxusní židle


Luxusní židle a křesla společnosti Bentwood se vyznačují vysokou užitnou hodnotou, kvalitním provedením a vysokou kvalitou použitých materiálů.

Buk pro své mimořádné vlastnosti ohýbáme do elegantních
i funkčních tvarů pro zachování nejvyšší možné pevnosti
a trvanlivosti.100% ruční práce našich řemeslných mistrů vyrábí denně nové a unikátní kusy nábytku, které se vyznačují tou nejvyšší kvalitou použitých materiálů. Venkovní židle jsou dodávány jako restaurační, hotelový, kavárenský
a bytový nábytek.SEO optimalizace

SEO optimalizace


Seo optimalizace (Search Engine Optimization) je způsob, který nám umožňuje vytvářet a programovat internetové stránky takovým způsobem, aby jejich forma zpracování vyhovovala vyhledávajícím robotům full textových vyhledávačů ( SEO pro Google, Seznam..)

Šperky a bižuterie

Šperky a bižuterie


Bižuterie Le Jardin des Cristalles roky vytvaří bižuterii a vlasové modní doplňky nejvyšší kvality uspokojující i ty největší nároky dynamické ženy, která drží krok s Italskou módou. Bižuterie Le Jardin je neustále obohacená o nové a unikátní výrobky , stimulující zvědavost ženy, která miluje novinky, luxusní módní doplněk, s použitím materiálů nejvyšší kvality jako jsou zirkony, cristalli prvotřídní kvality, rodiatura první kategorie.
Bižuterie e shop |
Luxusní šperky |
Šperky |
Čelenky do vlasů |
Gumičky do vlasů |


Apartmán a ubytování Lednice

Apartmán a ubytování Lednice


Příjemné ubytování v srdci Lednicko-valtického areálu. Apartmán Lednice jsou situovány v těsné blízkosti historických kulturních památek a překrásného zámeckého parku, které tvoří dominantu nejen malebné obce Lednice, ale i celé jižní Moravy. Komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a dvojpřistýlky a vlastním sociálním zařízením, parkováním a úschovnou kol zdarma, možnost připojení k internetu zdarma, prostory pro firemní akce a další. Pro využití volného času nabízí region množství kulturně-historických památek, vinných sklípků, cykloturistických tras, a vinařských naučných stezek. V Zámeckém parku můžete jezdit na koních, projíždět se kočárem či uskutečnit plavbu lodí.


Kultura v Brně!

Kultura v Brně!


321 Brno je nekomerční internetový projekt na podporu brněnské kultury, nočního života a volnočasových aktivit nejen pro mladé. Návštěvníci na stránkách velice jednoduchým způsobem najdou přehled aktuálních a plánovaných akcí vždy na konkrétní den v kategoriích Kultura v Brně: Hudba, Večírek, Film, VýstavyDivadlo. Pokud máte pocit, že právě Vámi pořádaná akce nesmí na 321brno.cz chybět budeme velice rádi, když ji přidáte.


Opravy plynových kotlů Brno

Opravy plynových kotlů Brno


Zajistit bezpečný provoz plynového zařízení několikrát do roka přináší sdělovací prostředky zprávy o případech končících smrtí obyvatel bytů a domů. Téměř ve všech případech je příčinou tragédie zanedbaná údržba nebo nevyhovující podmínky pro provoz plynového zařízení. Provádíme kompletní Opravy plynových kotlů a pozáruční servis.


Trvalá epilace Absolute Beauty

Trvalá epilace Absolute Beauty


Chladivá hlavice přístroje je díky technice ošetření "IN MOTION" vedena operatérkou v plynulém pohybu po ošetřované oblasti a tak je možno (oproti dřívějším postupům ošetření formou separovaného přikládání hlavice) pokrýt i relativně velké oblasti mnohem rychleji a účinněji pro Depilaci. Oblast nad horním rtem a podpaží tak zabere sotva několik minut, ošetření nohou přibližně hodinu. Procedura je přitom výjimečně přesná a jemná. Epilace Brno Pekařská 16.


Fitness a posilovna Brno

Fitness a posilovna Brno


Naším cílem je společně s dalšími subjekty vybudovat komplex Fitness Brno služeb pro využití volného času, relaxaci a zdraví. Věříme, že u nás naleznete to pravé, co Vás vytrhne z koloběhu každodenních starostí, a budete se k nám rádi vracet. Jako Posilovna Brno a fitnesscentrum nacházející se v nově zrekonstruovaných prostorách objektu nad poštou na Štefáčkově ulici čp. 15 v městské části Brno Líšeň.


Dveře Ferrero Legno

Dveře Ferrero Legno


Firma FerreroLegno vytváří svoji budoucnost již více než šedesát let, od dob, kdy jako obyčejná řemeslnická dílna projektovala avantgardní dveře. Láska ke dřevu a schopnost klást si nové a nové cíle se dědí z generace na generaci a stávají se tak stálými prvky kontinuity, jež dodnes charakterizují každé firemní rozhodnutí. FerreroLegno vyrábí kvalitní Interiérové dveře charakteristické svým luxusním Italským designem. Kolekce nabízí dřevěné, lakované, laminátové a hliníkové dveře.

tvorba loga a corporate identity
Poptávka Kontakty Kontakty