Veterinární klinika Brno

Jsme progresivně se rozvíjející veterinární pracoviště s rodinnou atmosférou. Naší snahou je poskytnout majitelům profesionální a osobní přístup a jejich čtyřnohým mazlíčkům tu nejlepší péči vycházející ze zkušeností nasbíraných po vyhlášených veterinárních klinikách v ČR i zahraničí.
Naší specializací je veterinární onkologie, které se věnujeme do hloubky jako jedni z mála na Moravě i v celé ČR. Dále se specializujeme na interní medicínu psů a koček, stomatologii a alergologii.
 
Víme na co máme - u složitých pacientů vyžadujících některá specializovaná vyšetření spolupracujeme s nejlepšími odborníky a laboratořemi v ČR - jsme tak schopni vyjít vstříc i nejnáročnějším klientům.
Naším přáním je však být pracovištěm dostupným pro všechny - celý koncept kliniky je navržen tak, abyste se Vy i Vaši mazlíčci cítili spíše jako doma než u veterináře. Nacházíme se v klidném prostředí u psího výběhu a vstupu do lesa, čekárna je členitá a rozdělená na dvě části - je tak možnost odděleného sezení psů a koček nebo velkých a malých zvířat a minimalizace jejich stresu. Nabízíme možnost 24-hodinové hospitalizace. Neléčíme stádo, ale jedince. Diagnostika i terapie je tak po konzultaci založená čistě individuálně, aby bylo spokojené zvíře i jeho majitel.
Těšíme se na Vaši návštěvu!

PŘEJÍT NA WEB

Reference

Související projekty