Logo veterinární kliniku
Logo veterinární kliniku

Logo veterinární kliniku

Veterinární klinika ANIMED se ecializujeme se na diagnostiku a léčbu nádorových onemocnění (rakoviny) psů a koček. MVDr. Jakub Pfeifr je členem prezidia Onkologické sekce ČAVLMZ a je vedoucím lékařem pro onkologii na naší veterinární klinice. Na naší klinice působí také přední evropský odborník na veterinární onkologii, MVDr. Ondřej Škor, Dipl.ECVIM-CA (oncology).


Veterinární klinika je zdravotnické zařízení specializované na poskytování zdravotní péče a léčby zvířat. Veterinární kliniky se většinou zaměřují na péči o domácí mazlíčky, jako jsou psi, kočky, hlodavci, ptáci, ale také na zvířata určená pro zemědělskou výrobu, jako jsou krávy, ovce, prasata a drůbež.

Veterinární kliniky poskytují širokou škálu služeb, včetně preventivní péče, jako jsou očkování, preventivní prohlídky a léčba různých onemocnění a poranění. Klinika také může poskytovat chirurgické zákroky, laboratorní testy, rentgenové a ultrazvukové vyšetření a léčbu nemocí, jako jsou například kožní a dýchací problémy, cukrovka, onemocnění srdce, trávicí soustavy a mnoho dalších.

Veterinární klinika je obvykle provozována týmem veterinářů a zdravotních sester specializujících se na různé oblasti veterinární medicíny. Je důležité pravidelně navštěvovat veterinární kliniku a pečovat o zdraví a pohodu svých mazlíčků, aby byli chráněni před nemocemi a aby se jim dostalo správné léčby v případě, že se nějaké onemocnění vyskytne.

Reference

Související projekty