Tvorba Loga

Od specialistů na firemní brand
 

Tvorba loga začíná podrobnou analýzou a končí finálním předáním kompletní dokumentace včetně všech výstupních formátů pro snadnou práci s logem.

Proč Brainwave?

Několik důvodů, proč mít nové logo od Brainwave

 1. Deset let zkušeností v oboru a desítky realizovaných projektů na celém světě

 2. Veškeré naše služby jsou originál se zárukou nejnižší ceny na trhu s ohledem na kvalitu služeb a termínem dodání

 3. Námi vytvořené logo předáváme ve všech standardně využívaných formátech, jako jsou ai, pdf, eps, png, jpg, gif

 4. Analyzujeme konkurenci a soustředíme se na cílovou skupinu, pro kterou je značka určena

 5. Aktivně komunikujeme a každý projekt řídí projektový manager, který dohlíží na plnění všech Vašich požadavků

 6. Jsme certifikovaní unií grafického designu ČR

 7. Na každém projektu pracuje tolik grafiků, kolik si sami určíte

 8. Používáme licencované a nejmodernější grafické programy

 9. Zajišťujeme zálohu všech vytvořených projektů s možností online stažení, kdykoliv si vzpomenete

 10. Poskytujeme zdarma neomezenou licenci výhradního užití značky bez ohledu na lokalitu

 11. Značkou to začíná, ale nekončí. Pokud budete spokojeni vytvoříme pro vás i firemní grafiku, weby a další..Originální tvorba loga

Ve grafickém studiu Brainwave se specializujeme na tvorbu a modernizaci logotypů, jelikož víme, že kvalitní logo navržené na míru je zásadním prvkem vizuální identity při budování vaší značky. Dobře navržené firemní logo je tváří firmy a klíčovou součástí při vizuální komunikaci se zákazníky. Dobře navržené personalizované logo umožňuje cílové skupině rychle pochopit, čím se zabýváte.

 

Vaše nové logo

je jednou z prvních věcí, kterých si lidé na vaší společnosti všimnou. Cílem vytvořeného loga je dát vaší společnosti identitu, abyste mohli rozvíjet své podnikání a získávat nové zákazníky. Vlastní originální logo zajišťuje odlišnost a především skutečnost, že získáte jedinečný design, který je přizpůsoben vaší společnosti na míru. Dobře navržené logo společnosti můžete použít na svých webových stránkách, vizitkách, brožurách, štítcích, obalech, ale také na všech marketingových materiálech.
 

 

Práce v číslech

12

Designérů a grafiků v týmu

135

Vytvořených logotypů

75

Definovaných manuálů corporate identity

4000

Odpracovaných hodin za poslední měsíc

Modernizace firemního loga

Vytvoření loga a modernizace firemní identity jsou důležitými kroky pro zlepšení image firmy a zvýšení povědomí o ní u zákazníků. Loga a firemní identity jsou klíčovými prvky, které umožňují firmám vyniknout v konkurenci a snadno si je zákazníci zapamatovat.

Při vytváření loga a firemní identity je důležité vzít v úvahu značkovou strategii a cílovou skupinu. Logo by mělo být jednoduché, esteticky příjemné a snadno rozpoznatelné. Modernizace firemní identity může zahrnovat modernizaci loga, změnu barev, fontů nebo dalších prvků, aby lépe odpovídaly současným trendům nebo požadavkům zákazníků.

Při modernizaci corporate identity je důležité zajistit, aby nové prvky odpovídaly základnímu konceptu a poselství firmy. Při změně designu je třeba mít na paměti, že změna designu nemusí znamenat změnu značky. Správně provedená modernizace firemní identity může pomoci firmy přitáhnout nové zákazníky a zvýšit loajalitu stávajících zákazníků.

Po vytvoření nového loga a firemní identity je důležité zajistit konzistentnost a používat je všude, kde se firma prezentuje. To zahrnuje webové stránky, obaly produktů, reklamní materiály a další. Konzistentní používání nového designu pomáhá posilovat povědomí o značce a zvyšovat její viditelnost.

Celkově lze říci, že vytvoření loga a modernizace firemní identity jsou důležité kroky pro posílení firemní image a zvýšení její viditelnosti. Správně provedený design pomáhá firmě vyniknout v konkurenci a být zapamatovatelná pro zákazníky.

Jak probíhá spolupráce?

Poptávka

vyplňte prosím důležité kontaktní informace

Komunikace

připravíme cenovou nabídku dle zadání

Realizace

náš tým připraví grafické návrhy k prezentaci

Předání

předáme Vám projekt s kompletní dokumentací :)