Návrh typografického loga
Návrh typografického loga
Návrh typografického loga
Návrh typografického loga

Návrh typografického loga

Cílem projektu bylo vytvoření nového loga včetně zpracování jednotného vizuálního stylu (corporate identity). Výstupem této části je nové logo tvořené moderním symbolem a jednoduché typografie včetně logo manuálu a nového design veškerých firemních tiskovin a předmětů.
 

Při návrhu loga se grafici soustředili na cílovou skupinu, pro kterou je výsledné logo určeno.

Logo manuál definuje základní varianty použití loga, barevnost, písmo a veškeré možnosti manipulace a koordinace se značkou. Slouží pro přesnější komunikaci nejen v rámci firmy, ale pro externí dodavatele reklamy či reklamní agentury, tak aby bylo zajištěno konzistentní používání produktového i firemního loga.

Správné používání značky a vizuálního stylu zaručuje jednotnou prezentaci ve všech oblastech podnikání a je velice důležitou součástí vytváření profesionální image, která pak působí na klienty i zaměstnance uceleně, stabilně a důvěryhodně.

 Při bojích v Sýrii přišli o život další dva ruští vojáci, třetí byl těžce zraněn. S odkazem na ruské ministerstvo obrany to v úterý uvedla agentura TASS. Vojáci, kteří působili jako instruktoři v jedné ze syrských jednotek, zemřeli při útoku povstalců.

Reference

Související projekty